Електрично решо 1500 W

850.00 ден

Електрично решо 1500 W

Шифра 3822

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3822 Ознаки:

Опис

Електрична рингла за готвење 1500w

Компактни за лесно складирање и преносливи.
Термостатски контролиран индикатор за напојување
Индивидуални копчиња за контрола на температурата
Идеален за готвење со ограничен простор
Полесно се чисти од обична рингла
Може да се користи како грејач за храна