Електрично решо со една рингла

900.00 ден

Електрично решо со една рингла

Шифра 4135

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4135 Ознаки:

Опис

Електрично решо со една рингла

Идеално за готвење за во мал и ограничен простор

Потенциометар за подесување на температурата

Нелизгачи ногари

Моќност 1000 w