Попуст!

Електрична печка за ражничи – Sokany

Original price was: 2,190.00 ден.Current price is: 1,990.00 ден.

Електрична печка за ражничи – Sokany

Шифра 3448

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3448 Ознаки:

Опис

Електрична печка за 6 ражничи

Држачот на кој се поставени металните стапчиња за ражничи ротира за 360 степени со што месото, зеленчукот или овошјето секогаш е рамномерно испечено.

Изработена од квалитетен нерѓосувачки челик

Има сад во кој се собира мрснотијата која се ослободува од месото

Заштитен метален поклопец, со помош на кој се зголемува температурата внатре во садот и спречува на прскање на маснотија од месото

Едноставен прекинувач, лесен за употреба

Лесна за чистење и одржување

Моќност 1000 W

Димензии: 20 x 20 x 40 cm