Електрична скара со нелеплива површина

1,490.00 ден

Електрична скара со нелеплива површина

Шифра 3648

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3648 Ознаки:

Опис

Електрична скара со димензии 48 x 27 cm

Плотна изработена од алуминиум, покриена со нелеплива облога

Термостат со 6 нивоа на загревање до максимални 250 степени

Моќност 1500 W