Скара на жар BBQ-TL-372

790.00 ден

Скара на жар BBQ-TL-372

Шифра 3453

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Компактна скара на жар која се пакува во вид на кофер

Димензии 35 x 27 x 20 cm