Скара на жар (ќумур)

1,000.00 ден

Скара на жар (ќумур)

Шифра 3254

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3254

Опис

Скара на жар од домашно производство

Доаѓа во комплет со лопатка

Димензии и цена:

40 x 25 cm – 1000 ден

50 x 31 cm – 1100 ден

60 x 35 cm – 1200 ден