Рачна машинка за слим цигари

1,390.00 ден

Рачна машинка за слим цигари

Шифра 4494

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4494 Ознаки:

Опис

Цврста и издржлива машинка за рачно правење на цигари

Има широка платформа со гумени ногари за стабилност

Подесива должина на цигарите, три нивоа

Алуминиумска рачка која со еден потег ја полни празната цигара со тутун

6.5 mm алуминиумска цевка за тутун за правење слим цигари