Самомешачка шоља – mug за кафе

290.00 ден

Самомешачка шоља – mug за кафе

Шифра 4470

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4470 Ознаки:

Опис

Самомешачка шоља за кафе од нерѓосувачки челик 400ml

Дали сте многу во движење? Ви снемува време или ви недостасува наутро? Или едноставно сте уморни од миење на лажица секогаш кога ќе треба да го промешате кафето?

Па, тогаш оваа кригла е за вас! Едно притискање на копче и оваа само-мешачка чаша 100% ќе ги измеша сите ваши состојки секој пат за неколку секунди!

Доаѓа и со капак за употреба „во движење“!

Дизајниран со врвен висококвалитетен материјал!

Детали:

400 мл
Нерѓосувачки челик
Двоен изолиран дизајн
Се напојува со 2 x AAA батерии (батериите не се вклучени)