Електричен термос за кафе за во автомобил

570.00 ден

Електричен термос за кафе за автомобил

Шифра 4192

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4192 Ознаки:

Опис

Електричен термос за кафе со приклучок за во автомобил

Ја одржува температурата на кафето или го загрева до 60 степени

Капацитет 450 ML