Електрично решо RAF R.8843 – 1000 W

990.00 ден

Електрично решо RAF R.8843 – 1000 W

Шифра 4495

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4495 Ознаки:

Опис

Моќност: 1000 W.
Напон: 220 V. – 240 V.
Фреквенција: 50 Hz. – 60 Hz.
Број на горилници 1.
Индикатор за вклучување/исклучување.
Копче со пет нивоа за прилагодување на температурата.
Има висококвалитетен термостат.
Материјал: Не’рѓосувачки челик за висока издржливост.
Димензии на производот: 21 cm ширина x 7,3 cm висина x 21 cm должина.
Тежина на производот: 1,25 кг.
Тежина на пакувањето: 1,40 кг.