Мини шпорет со кафемат 3 во 1

3,590.00 ден

Мини шпорет со кафемат 3 во 1

Шифра 4370

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4370 Ознаки:

Опис

Мултифункционален уред за готвење на храна и кафе 3 во 1

Капацитет – волумен на рерната 9 литри

Нелеплива површина на тавата за готвење

Стаклен сад за приготвување кафе

Контролер за температура, тајмер

Димензии: 25 x 48 x 26 cm

Моќност: 1050 W