Електрична тава RAF R.5239 – 1300 W

1,990.00 ден

Електрична тава RAF R.5239 – 1300 W

Шифра 4328

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4328 Ознаки:

Опис

Електрична тава со нелеплива површина RAF 1300 W

Капацитет 5 литри + 4 литри додаток

Ергономска рачка не се загрева

Готвење на пареа со помош на додатен сад

Потенциометар за топлина вграден на самата рачка

Транспарентен стаклен капак

Идеален сад за готвење на секаков вид на храна