Правосмукалка RAF R.8662R – 1200 W

3,990.00 ден

Правосмукалка RAF R.8662R – 1200 W

Шифра 4230

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4230 Ознаки:

Опис

Моќност: 1200 W
Компактен, модерен и убав дизајн
Со пластичен канистер за собирање на отпадоци
Моќен и издржлив мотор
Удобна четка за вшмукување
Тивок режим
Капацитет: 3L
Едноставно и лесно движење со 3 тркала со ротација од 360°
Висококвалитетна обвивка, изработена од ABS пластика, исклучително издржлива, сјајна, лесна за чистење и отпорна на удари и корозија со текот на времето
Долг кабел за напојување за практично движење до секој агол без потреба од посебен штекер
Димензии: 39 x 24,5 x 26 cm.