Машинка за шишање RAF R.430

590.00 ден

Машинка за шишање RAF R.430

Шифра 4427

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4427 Ознаки:

Опис

Машинка за шишање RAF r.430 – 5 W

Повеќе додатоци за различна должина на коса и брада

Нож од нерѓосувачки челик

Полнење преку УСБ

Професионални сечила

Нелизгачка рачка

Моќност 5w

Ниско ниво на шум и голема моќност