Блендер RAF R.7034, 2L – 1000 W

1,090.00 ден

Блендер RAF R.7034, 2L – 1000 W

Шифра 4385

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категории , SKU: 4385 Ознаки:

Опис

Блендер – преработувач на храна RAF 1000 W

Капацитет 2 L

Работи на 220 V

Димензии: 22x12x27 cm

Моќни сечила од нерѓосувачки челик