Рачен соковник

700.00 ден

Рачен соковник

Шифра 3713

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3713 Ознаки:

Опис

Рачен соковник со помош на кој совршено ќе го исцедите сокот од било кое овошје

Уредот е лесен и издржлив, со механизам за прицврсување на површината