Рачен блендер Jubake NF-8008s

1,490.00 ден

Рачен блендер Jubake NF-8008s

Шифра 3801

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3801 Ознаки:

Опис

Рачен блендер

Модел – Jubake NF-8008S

Нож од нерѓосувачки челик

Јачина: 220-240V

Моќност: 360W

2 брзина

Стапка на ротација: 25.000 RPM

Капацитет: 0,5-1л

Должина на кабелот: 1,2м