Електрично ѓезве Raf R.125 – 600 W

790.00 ден

Електрично ѓезве Raf R.125 – 600 W

Шифра 4702

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4702

Опис

Електрично ѓезве за кафе со транспарентен дизајн и прекрасен естетски изглед.

Наменето за приготвување на 5-6 шолји кафе, капацитет 500 ml.

Безбедносен систем од прегревање или доколку остане без вода.

Брзо приготвување на турско кафе.

Стаклен сад кој се трга од основата за полесно сипување на кафето и лесно чистење

Моќност 600 w.