Електрично решо со две рингли – Raf R.8844 – 2000 W

1,190.00 ден

Електрично решо со две рингли – Raf R.8844 – 2000 W

Шифра 4678

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категории , SKU: 4678 Ознаки:

Опис

Електрично решо со две рингли

Потенциометри за подесување на температурата на ринглите

Заштита од прегревање

Светлечки индикатори

Дијаметар на рингла 15.6  cm

Димензии: 42 X 21 X 6 cm