Party Bullet – сет од 18 парчиња

2,690.00 ден

Party Bullet – сет од 18 парчиња

Шифра 4479

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4479 Ознаки:

Опис

Party Bullet е идеално решение за сите домашни забави и коктели

Брзо приготвување на вкусни шејкови, коктели, сладолед и сл.

Во сетот има вкупно 18 парчиња

Моќност 600 W