Блендер Sokany SK-7004a

1,190.00 ден

Блендер Sokany SK-7004a

Шифра 3334

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 3334 Ознаки:

Опис

Изработен од квлитетна пластика и ножеви од нерѓосувачки челик

Моќност 800 W

Капацитет 2 L

Две брзини