Nutri Bullet PRO 900 w – 25000 rpm

2,970.00 ден

Nutri Bullet PRO 900 w

Шифра 4120

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4120 Ознаки:

Опис

Nutri Bullet PRO 900 w

25 000 вртежи во минута

Овој екстрактор ќе ви помогне да го извлечете најдоброто од овошјето и зеленчукот

Опремен со многу остри и силни сечила што ке ви помогне во сецкање на најразновидни јаткасти плодови

Високата чаша овозможува да се стави поголема количина на овошје истовремено

Пластичните капаци овозможуваат сокот да остане свеж долго време во чашите

Додатоците може да се мијат во машина за миење садови

Сетот содржи:

4 чаши (мала чаша, средна чаша со рачка и средна чаша без рачка и голема чаша)

2 ножа

2 пластични капаци

1 пластичен капак со додаток за пиење низ него

Тело со ногарки – мотор 900 W

Мини нутритивна книга за храна