Блендер RAF R.7032, 3 L – 1000 W

1,190.00 ден

Блендер RAF R.7032, 3 L – 1000 W

Шифра 4756

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4756 Ознаки:

Опис

Блендер – преработувач на храна RAF 1000 W

Капацитет 3 L

Работи на 220 V

Димензии: 25x23x28 cm

Моќни сечила од нерѓосувачки челик

Внатрешен дел за храна од нерѓосувачки челик