Церада – прекривка за возила

850.00 ден

Церада – прекривка за возила

Шифра 7022

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7022 Ознаки:

Опис

Заштита од дожд, од мраз, прашина, водоотпорна заштита.
Материјал: Полиестерска тафета
Тежина: 1 кг
Големини:
L (480 X 175 X 120 cm)
XL (530 X 175 X 120 cm)
XXL (560 X 200 X 120 cm)
Функција:
1. Летна рефлексивна стапка над 80%, заштита од УВ зраци.
2. Превенција од снег, мраз.
3. Стоп за измет од птици, лисја, прашина.
Карактеристики:
1. Водоотпорен.
2. Полиестер, силен и лесен за употреба.