Наслон – перниче за во автомобил

1,100.00 ден

Наслон – перниче за во автомобил

Шифра 7036

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Наслон – перниче кој се монтира на потпирачот за глава во автомобилот и е идеален за спиење додека патувате

Универзален е и може да се монтира на секој тип на седиште, има подесиви држачи по ширина