Организер за во автомобил

870.00 ден

Организер за во автомобил

Шифра 7034

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 7034 Ознака:

Опис

Организер кој се поставува на задниот дел на седиштата

Изработен од еко кожа, лесна за чистење и одржување

Модерен дизајн и врвна практичност

Вградена мини масичка која служи за поставување на лаптоп, таблет или за јадење

Повеќе наменски прегради за шишиња, мобилен телефон, храна, хартија и сл.