Електрично решо со две рингли

1,200.00 ден

Електрично решо со две рингли

Шифра 4136

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4136 Ознаки:

Опис

Електрично решо со две рингли

Идеално за готвење во мал и ограничен простор

Нелизгачки ногари

Лесно за употреба и чистење

Моќност 2000 w

Гаранција 1 год.