Мини ѕидна греалка 400 W

800.00 ден

Мини ѕидна греалка 400 W

Шифра 4157

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Мала и компактна греалка која се приклучува на секој стандарден штекер

Се користи за загревање на мали простории или како додатно греење

Дигитален дисплеј кој ја покажува температурата

Има две брзини на дување

Димензии 17x15x9 cm

Моќност 400 W