Електричен соковник – Longrong

790.00 ден

Електричен соковник – Longrong

Шифра 4174

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Електричен цедач на овошје

Моќност 40 W

Лесен за чистење и одржување

Работи на 220 V