Мала греалка со ЛЕД дисплеј 900 W

950.00 ден

Мала греалка со ЛЕД дисплеј 900 W

Шифра 4155

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Мала греалка со ЛЕД дисплеј 900 W

Карактеристики:
– PTC керамичка технологија за греење.
– Висока стапка на електротермална конверзија, брзо загревање и еднообразно греење.
– Вграден прилагодлив термостат и тајмер за вклучување/исклучување.
– Заштеда на енергија, и супер тивка.
– Мал, лесен и лесен за употреба, само приклучете ja во штекерот.

Идеална за мали простории или каде ви е потребно дополнително греење.

Димензии 18x10x7 cm