Тостер Lexical LSM-2515 со три различни плочи

1,790.00 ден

Тостер Lexical LSM-2515 со три различни плочи

Шифра 4684

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4684 Ознаки:

Опис

Тостер Lexical со променливи плочи за скара, вафли и сендвичи

Нелепливи гранитни плочи, лесни за промена, чистење и одрживање

Две индикаторски светла за напојување и функција на подготвеност

Куќиште од нерѓосувачки челик

Моќност 750 W