Електричен кафемат Lexical – 400 W

1,890.00 ден

Електричен кафемат Lexical

Шифра 4170

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4170 Ознаки:

Опис

Електричен кафемат за правење турско кафе

Капацитет 4 кафиња

Автоматско исклучување и заштита од претекување на кафето

Моќност 400 W

Брзо загревање