Тостер – Sokany KJ-118

1,190.00 ден

Тостер – Sokany KJ-118

Шифра 4504

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4504 Ознаки:

Опис

Тостер Sokany со нелеплива површина со димензии 20 x 12 cm на плотна

Вграден светлосен индикатор за постигната температура

Рачка која не се загрева

Моќност 750 W