Пегла на пареа – Lexical

1,700.00 ден

Пегла на пареа – Lexical

Шифра 4196

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4196 Ознаки:

Опис

Професионална пегла на пареа – Lexical

Индикатор за греење
Заштита од прегревање
Капацитет на резервоар за вода 300 ml
Чаша за Мерење
Време на загревање до 45 секунди
Континуирано пареа до 20 минути

Работи на 220 v