Електричен соковник – Lexical LCJ-2101

1,190.00 ден

Електричен соковник – Lexical LCJ-2101

Шифра 4207

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4207 Ознаки:

Опис

Соковник за цедење на цитрусно овошје
Вртење лево и десно за подобро истиснување
Двојни конуси
Капацитет на бокал за сок 700мл
Заштитен проѕирен капак
Скала за нивото на сок
Лесен за составување, користење и чистење
Вграден безбедносен систем

Моќност 40 W