Механичка телесна вага

990.00 ден

Механичка телесна вага

Шифра 4551

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4551 Ознака:

Опис

1. Изработенa е од ладно валан челичен лим, основата не се деформира и внатрешните делови не се компресирани, што во голема мера го подобрува животниот век на механичката вага.
2. Бидејќи аналогниот дизајн е опремен со брзини, може лесно да се прилагоди за да може лесно да се постави на нула.
3. Лична механичка вага за употреба во домаќинството. Изработена е од ABS пластика и може да измери до 136 кг.