Електричен чешел за обликување на коса и брада

550.00 ден

Електричен чешел за обликување на коса и брада

Шифра 3228

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Се загрева на 120 степени што е идеално за обликување на вашата коса или брада

Едноставен за користење