Рачен миксер – Haeger HG-6658

1,100.00 ден

Рачен миксер – Haeger HG-6658

Шифра 4209

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4209 Ознаки:

Опис

Рачен миксер Haeger HG-6658

Моќност 600 W

5 брзини + турбо

Копче за исфрлање на маталките

Хромирани маталки – 2 вида