Миксер Scarlett YY-133T

1,190.00 ден

Миксер Scarlett YY-133T

Шифра 3746

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3746 Ознака:

Опис

Миксер Scarlett за домашна употреба

Држач на кој е поставен миксерот, но може да се  ористи и како рачен миксер

Сад за матење од нерѓосувачки челик 1.7 l

Моќност 180 W

7 брзини