Рачен миксер BOSCH MFQ3030S

2,100.00 ден

Рачен миксер BOSCH MFQ3030S

Шифра 4018

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4018 Ознаки:

Опис

Рачен миксер BOSCH MFQ3030S

Опис:

MFQ3030S e рачен миксер од 350 W

Турбо функција обезбедува додатна сила за максимална ефикасност со притискање на копче

Моќен и исклучително тивок уред благодарение на најновите технологии

Тежината на моторот е значително намалена, правејќи ја работата полесна и помалку заморна

Перформанси:

Мотор со моќност од 350 W

Модерна технологија на моторот: силен, тивок и лесен

Работни брзини : 4 со дополнителна турбо брзина

Комфорт:

Ергономски дизајн на рачката која совршено лежи на раката, погоден е за деснаци и за леваци

Број на метлици : 4

Сите додатоци може да се мијат во машината за миење садови

Одвоено копче за фрлање на метлиците

Намотување на кабелот околу апаратот

Безбедност:

Целосна гаранција на производот од 24 месеци