Тостер BOSCH TAT3A014

2,700.00 ден

Тостер BOSCH TAT3A014

Шифра 4034

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4034 Ознака:

Опис

Тостер BOSCH TAT3A014

Опис:

TAT3A014 e тостер -CompactClass

CompactClass: Ви овозможува вградена решетка за греење

Автоматско центрирање на лебот за рамномерно печење

Перформанси:

Моќност на приклучување: 825-980 W

За 2 парчиња тост

Автоматско центрирање на лебот за рамномерно печење

Електронско регулирање на степенот на печење

Лесно чистење поради отстранливата фиока за трошки

Easy storage: лесно намотување на кабелот

Безбедност:

Автоматско исклучување на апаратот со заглавен леб

Целосна гаранција на производот од 24 месеци