Електрична мелница за кафе и зачини

790.00 ден

Електрична мелница за кафе и зачини

Шифра 3351

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3351 Ознаки:

Опис

Електрична мелница за кафе, зачини и јаткасти плодови

Изработена од високо квалетитен нерѓосувачки челик со стаклен поклопец

Моќен мотор од 150 W кој за неколку секуди го меле кафето или зачините

Димензии: 17 x 10 cm