Плинско решо со три горилници

2,100.00 ден

Плинско решо со три горилници

Шифра 3457

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 3457 Ознаки:

Опис

Плинско решо со три горилници со различна големина

Стаклена површина, лесна за чистење и одржување

Посебни регулатори за плин за секој горилник

Димензии: 70 x 38 x 9.5