Електрична тава за готвење 26 см

890.00 ден

Електрична тава за готвење 26 см

Шифра 3820

Нарачај го производот директно на :

Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
Viber:  071 713 153 или 079 344 285
Chat на веб страната
Во inboxНа e-mail: info@mkmarket.mk
                    info.mkmarket.mk@gmail.com

Категорија SKU: 3820 Ознаки:

Опис

Електрична тава со нелепливо дно

Димензии 26 x 26 x 8 cm

Моќност 600 w

Тежина 610 гр.