Тава за печење и готвење – Pizza pan

1,290.00 ден1,890.00 ден

Тава за печење и готвење – Pizza pan

Шифра 3167

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3167 Ознаки:

Опис

Специјално дизајнирана тава за приготвување на пици, пастрмајлии, како и за печење на месо, риба и сл.

Нелеплива површина поради која е потрeбно минимална количина на масло за приготвување на вашите омилени јадења.

Димензии и цена:

Дијаметар 36 cm – 1290 ден.

Дијаметар 38 cm – 1490 ден.

Дијаметар 40 cm – 1690 ден.

Дијаметар 42 cm – 1890 ден.

Дополнителни информации

Изберете големина

Дијаметар 36 cm – 1290 ден., Дијаметар 38 cm – 1490 ден., Дијаметар 40 cm – 1690 ден., Дијаметар 42 cm – 1890 ден.