Внатрешна ТВ антена

590.00 ден

Внатрешна ТВ антена

Шифра 4755

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                       info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4755 Ознака:

Опис

Дигиталната HD внатрешна антена работи исто како твојата стара антена но сега со компактен дизајн!

Твојот телевизор веднаш ќе добива бесплатни дигитални ТВ канали како што се врвни канали за емитување локални вести и временски услови, спортски настани и многу, многу повеќе!

Оваа антена е идеална за оние кои сакаат да го подобрат квалитетот на нивното домашно телевизиско искуство, обезбедувајќи им кристално чиста слика и подобар пристап до локалните канали.

Оваа антена е компактна и пренослива, што ја прави одличен избор за луѓе кои сакаат кампување и патување, овозможувајќи им да гледаат ТВ програми каде и да се.

Постарите корисници кои живеат сами или поминуваат повеќе време дома може да ја користат TV Premium HD дигиталната антена за да го подобрат своето ТВ искуство и да пристапат до локалните вести и забава без дополнителни трошоци.

Антената има компактен и дискретен дизајн кој лесно се вклопува во твојот ентериер, така што нема да се забележи, но ќе ти овозможи одлични перформанси при прием на сигнал.

Технички карактеристики:

 • Брзо и лесно поставување;
 • Кристално чиста слика;
 • Димензии ( Д x В ): 14cm x 6cm;
 • Тежина: 150g.