Термос за кафе 500 ml. со три чаши

590.00 ден

Термос за кафе 500 ml. со три чаши

Шифра 4615

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4615 Ознака:

Опис

Овој термос има двослојна топлинска изолација и вакуумска топлинска изолација. Има добри перформанси отпорни на истекување и може да го одржува пијалокот ладен или топол 12 часа. Нема да има кондензација.
Термос од не’рѓосувачки челик е совршено за хидратација во движење. Не’рѓосувачки челик од типот на храна внатре и надвор значи дека нема метален вкус. Капак без BPA и без пластична обвивка значи дека нема токсини. Новата изолација со двоен ѕид е подобра изолација за да ги одржувате вашите кафе, чај или сокови потопли и постудени.
Висококвалитетниот капак за шолја за кафе може да се удвои како изолирана шолја за сервисирање, функцијата за извртување и фрлање ви овозможува да го истурите без да го поместите затворачот и да го ставите во кесата без да се грижите за прелевање или истекување, со што ви го носи најдоброто искуство .

Нашиот термос за кафе од не’рѓосувачки челик е многу погоден за секојдневна употреба и може да се земе со вас, како што се планинарење, велосипедизам, плажа, кампување, патување, училиште или компанија, ставете ја преносливата шолја за топол пијалок во страничниот џеб од вашиот ранец или како секојдневен придружник кој ќе ви помогне да останете здрави и хидрирани!

Овој термос е добар избор да ја изразите вашата грижа за пријателите и семејството со убави и практични подароци, Совршен подарок за роденден, Божиќ, годишнина или други прослави.

Димензии: 9 x 25 cm – 500 ml

Достапен во црна, сина, зелена, кафеава, сива, розе

Дополнителни информации

Одберете боја

Црна, Сина, Зелена, Сива, Кафеава, Розе