Електричен соковник

850.00 ден

Електричен соковник

Шифра 4346

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4346 Ознаки:

Опис

Електричен соковник со кој на многу лесен и едноставен начин ќе го исцедите најдоброто од овошјето

Се полни преку УСБ кабел на било кој полнач од мобилен телефон или УСБ порта од електрични уреди

Користете го дома, на пикник, за време на летниот одмор на плажа, во планина

Моќност 45 W

Време на полнење 1.5-2 часа