Електричен миксер RAF R.6660B – 400W

990.00 ден

Електричен миксер RAF R.6660B – 400W

Шифра 4792

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4792 Ознаки:

Опис

Електричен миксер RAF со моќност од 400 W

Максимална ротација 23000 вртежи во минута

5 брзини на ротација

2 вида на перки

Ергономски и модерен дизајн