Миксер RAF R.6637 – 250 W

990.00 ден

Миксер RAF R.6637 – 250 W

Шифра 4519

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4519 Ознаки:

Опис

Стационарен електричен миксер со сад за матење од 2 L

Моќен мотор од 250 W, 7 брзини наматење

2 различни типа на матилки